Ahoj Tukani a všichni přátelé korfbalu,
Dovolte mi, abych vám popřál v tom novém roce 2026 vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí a hromadu splněných přání.
Tento rok bude opět významný v mnoha ohledech:
Je to již 38 let, co se korfbal objevil v Čechách a Tukani z Děčína u toho byli tenkrát, jsou tu a budou tady i nadále.
Čeká nás důstojné dokončení České dorostenecké korfbalové extraligy, kde jsme ve spolupráci s Vemlboudy z Kolína „ochutnali“ soupeření s českými velkokluby a myslím, že i přes objektivní překážky, jsme sehráli několik dobrých utkání.
Starší žáci se pokusí obhájit svou pozici z loňské sezóny.
Musíme se zaměřit na nové mladé Tukany a rozšířit členskou základnu.
V únoru 2026, tedy přesně od 6. do 22. února se budou konat v Itálii (Miláno a Cortina) zimní olympijské hry a opět bude organizovaný Olympijský festival a tentokrát v Českých Budějovicích.
Doufám, že se nám všem podaří dosáhnout na cíle, které jsme si dali, …., anebo se o to alespoň pokusíme.
Zdraví
Milan Schwarz – Tukan největší – 606 639 590