Tukani začínají trénovat od středy 27. 5. 2020 – všichni najednou

Milí rodiče a děti a i ti ostatní,

jsme rádi, že jsme ty skoro 2,5 měsíce přežili ve zdraví a plni optimismu.
Děkuji všem za spoluúčast … videa, fotky a povzbuzování se navzájem.

Vzhledem k uvolňování opatření začínáme od příštího týdne (tj od 27. 5. 2020) opět trénovat a to všichni společně (i když jen na měsíc než začnou prázdniny). Další úpravy provedeme podle zájmu a účasti.

Kdy?
Čas jsme vybrali uprostřed týdne odpoledne, tj. středa od 16.00 do 18,00. Pokud bude pršet trénink odpadá.

Kde?
Vzhledem k tomu, že do školních tělocvičen nás zatím nikdo nepustí, trénovat budeme na venkovním hřišti Gymnázia Děčín (jedná se o Komenského náměstí – vchod je černou brankou mezi budovou ZŠ Komenského a budovou Gymnázia Děčín (viz přiložená fotografie). Sportoviště je uzavřené a nehrozí kontakt s cizími osobami. Sraz bude od 15,45 do 16,00 před černou brankou. Pokud bude pršet trénink odpadá.

Jak se tam dostanou?
Děti mohou dojít pěšky, přijet autobusem anebo je můžete přivézt autem (pozor Komenského náměstí není průjezdné, ale dá se tam zastavit, aby děti mohli vystoupit). Po tréninku mohou děti jít sami domů (potřeba lísteček s podpisem rodičů) anebo si je vyzvednete do 18,15 h. Viz přiložená mapa.

Co potřebují s sebou?
Oblečení na venkovní sportování (tj. dle počasí, pokud bude pršet trénink odpadá), pití na celý trénink, vlastní ručník na utírání rukou, pokrývku hlavy, holky gumičky na vlasy anebo i kluci, pod mají dlouhé vlasy.
Jedná o venkovní organizovanou aktivitu sportovního klubu, je potřeba dodržování některých hygienických opatření (viz přiložená pravidla). Všechny prostory budou před tréninkem i po něm vydesinfikovány.
Doporučuji aby děti přišli již ve sportovním, nicméně převlečení bude možné na přilehlých lavičkách.

Roušky už nebudou potřeba.

Prosím o potvrzení účasti.
Už se na všechny moc těším.

Zdraví
Milan Schwarz